Nice Tub 3500

3500 Kg ağırlığında yanakayar bahçe kapılarında uygulanır. Orta yoğunlukta kapılar için uygundur.

380 Ac Akım ile çalışmakta olup kontrol ünitesi &u


Run 1500/1800/2500/2500I

1500 / 1800 / 2500 Kg Ağırlığında yanakayar bahçe kapılarında uygulanır.

Kontrol ünitesi motor üzerindedir. Kendi fotoseli ve flaşörü dışında başka


Nice Robus 400/600/1000

400, 600 ve 1000 kg ağırlığında yanakayar bahçe kapılarında uygulanır. 

Kontrol ünitesi motor üzerindedir. Kendi fotoseli ve flaşörü dışında ba


Nice Rox 600/1000

Nice Rox 600 / 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Kit içeriği

* Flaşör

* 2 Adet Kumanda

* 4 Mt Kremayer Dişli


Yanakayar Kapı Motorları

Yanakayar Kapı Motorları

Her insan rahatına düşkündür. Ve de güvenliğine yaşadığı alanın güvenli ve konforlu olmasını ister adımlarını da buna göre atar. Gelişen teknoloji sayesinde de bu isteklerine artık daha fazla ve kolay sahip olabiliyor. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bahçe kapısını kapatmak için evden çıkmak istemez onun yerine sıcak yatağına yatmak ister. Kimse sıcacık arabasından kış günü soğukta inip de garaj kapısını açmak için uğraşmak istemez aksine bunu arabasının içindeyken yapmak ister. İşte tüm bunlar için yana kayar kapı motoru var. Uzaktan kumanda yardımıyla ister evinizin içinde isterseniz arabanızdayken yana kayar kapınızı yana kayar kapı motorunuz sayesinde açıp kapatabilirsiniz.

Yana kayar kapı motorları bahçe girişlerinde en çok tercih edilen kapı türüdür. Yana kayar kapı motorları bahçe girişlerinde en çok tercih edilen kapı türü olduğu gibi yana kayar kapı motorlarında da en çok tercih edilen ürünlerin başında nice robo bin yana kayar kapı motorudur. 

Gelişen teknoloji sayesinde artık yapamadığımız bir çok işi teknolojik ürünler sayesinde yapabilir duruma geldik. Bir insanın ağırlığı bir ton olan bir kapıyı itip çekmesi elbette çok zor bir durumdur mümkün değildir. Fakat kapı motorları sayesinde bunun üstesinden gelebilmekteyiz. Yana kayar kapı motorları son dönemlerde insanların oldukça tercih ettiği motor türlerindendir. Fakat her motor sizi sonuna kadar götürmez bu yüzden bu motorları alırken dikkat etmeniz gerekmektedir.