Toona 5024 HS

Nice Toona 5024 HS Dairesel Kapı Motoru  Aksesuarsız Tek Motor 24 vdc, 5 METRELİK KAPILARDA UYGULANIR.

  • TEK MOTOR OLARAK SATILIR.
  • ENKODERLİDİR
  • Kanat


Wingo 3524 Hs

Nice Wingo 3524 HS Dairesel Kapı Motoru (Aksesuarlı Çift Motor)  Yoğun kullanımlar için uygundur:  Wingo3524 HS ile 90° kapının açılma süresi yaklaş


Nice Run 400 HS

Nice Run 400 modeli yavaş başla yavaş dur özelliği sayesinde kendi içinde bulunan aktarma dişlilerini ve rediktör yapısınıda üstün koruma altında tutar. Yana kay


Nice Run 1200 Hs

Hızlı yana kayar bahçe kapısı ürünlerinde en çok beklenen özellikler  hız ve taşıma kapasitesidir. Mevcutta kullanmakta olduğunuz kapının açılmas


Nice Robus 500 Hs

Nice Türkiye Nice Robus 500 HS serisini  yana kayar bahçe kapılarında 500 kilograma  kadar uygun olan kayar kapılara istanaden üretilen bir seridir. Nice Robus 500 hı


Hızlı Seri Motorlar

Hızlı Seri Motorlar

Nice Türkiye’nin bir pim üzerinde dönerek açılıp kapanan iki kanattan oluşan Kanatlı Bahçe Kapıları, çit boyunca tek bir ray üzerinde akan tek bir kanattan oluşan Yana Kayar Bahçe Kapıları, genel olarak tilt veya seksiyonel kapılar olarak ayrılan ve garajın dışına veya içine doğru açılan Garaj Kapıları rağbet görüyor.

Yana Kayar Kapılar, Dairesel Kapılar, Garaj Kapıları, Endüstriyel Kapılar ve Fotoselli Kapılarda olduğu gibi Bahçe Kapılarında da Nice, Hızlı Motorlarıyla da müşterilerinin hizmetinde.

Run 400 Run 1200 ve Robus 500 hızlı motor serileri ihtiyacınıza ve bütçenize uygun birbirinden farklı modellerle tercihinize sunuluyor.

Nice Bahçe Kapısı & Motoru

Nice Türkiye imzasıyla güvenli, kaliteli, dayanıklı bahçe kapıları yoğun kullanıma ve farklı hava koşullarına karşın kullanım süresinin uzunluğuyla da ilgi çekiyor. Müşterilerini, ürünün kullanım aşamasında da desteklemeye devam eden Nice Türkiye, bakım, tamir, onarım, yedek parça hizmetleri ve geniş yetkili servis ağıyla kullanıcılarının memnuniyetini kazanıyor.

Nice motor endüstriyel kuruluşlarda, santrallerde, konut ve iş yerlerinin bahçe, garaj ve otoparklarında kullanıma uygun üretimde bulunuyor. Modellerini son teknoloji ürünler olarak tasarlayan Nice Türkiye, adını sektörün zirvesine taşıyan çalışmalarıyla hızlı motor ürünlerinde de beğeni topluyor.

Bahçe kapıları hakkında daha fazla bilgi almak, varsa soru işaretlerinizi gidermek için müşteri temsilcilerimiz ve yetkili servislerimiz aracılığıyla güler yüzlü personelimiz de daima yanınızda.