Bar Serisi Bariyerler

Elektromekanik Bariyer Sistemleri : Kontrol üniteli 24 V DC motorlu ve Loop Dedektörlü 3 m den 9 m ye kadar kol çözümleri
Modüle


Wide Serisi Bariyer

Elektromanyetik Bariyer Sistemleri
24 Vdc motor, kontrol üniteli, ayarlanabilir hız ve engel tanıma özelliği
iki tip gövde, galvaniz çelik ve


Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Nice Türkiye bariyer ürünlerinden olan kollu bariyer çeşitleri yapının kullanışına uygun modelleri ile hayat kolaylaştırmaktadır.  Nice Bariyer çeşitleri tüm kullanım alanlarınıza uygun olduğu gibi istenmeyen giriş ve çıkışları denetleyebilmek adına düşünülen tüm yapı girişlerine uygulanabilmektedir. Nice bariyerler alçak tavanlı otopark, site ya da garaj girişlerinde müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.  Nice bariyer katlanır kollu bariyerleri ile de tavan yüksekliği ile ilgili problemi olan müşterilerine de kaliteli ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanacağınız çözümler sunar.

Nice Bariyerler engel tanıma özellikleri ile ehemmiyetli, güvenilir hizmetler ile emniyetli yaşamlar sunar. Nice Bariyerler de master-slave özelliği vardır. Master ana bariyer, ana motor gövdesidir. Slave ise ana motor a bağlanan diğer bariyer motorudur.  Bu sistem sayesinde iki ayrı bariyeri birbiriyle senkronize biçimde çalıştırabilmekteyiz. Ayrıca Nice Bariyerlerini Seksiyonel Otomatik Kapılarına ya da Bahçe Kapısı Motorlarına da senkronize edebilmekteyiz.

Nice Bariyerlerin de tur sayma özellikli yani bariyerin kullanım limitini sayısal sinyallere çevirerek dönme hızı bilgilerini bizlere sağlayan encoderdir. Encoder iki Bariyerin başlangıç ve bitiş noktasını belirleyen ok uyucudur. Nice Bariyerler de hazır fotosel yuvaları da bulunur. Nice bariyer serilerinden  l bar, s bar, m bar, wide ve will motor seçenekleri; tüm yapıların kullanım sıklığına ve kapı ağırlığına göre tercih edilebilecek her tip motor çeşitleridir.