Nice Hyppo 7100 Motor

Akordiyon kapılar için  Elektromekanik motor olan HYPPO7100 teleskopik kola sahiptir.

Açılmada ve kapanmada kolay kurulum sağlayan limit switch


Nice Soon Kapı Motoru

20 m2 Seskiyonel kapı için 24 Vdc Elektromekanik motor ve enkoderli

Kolay kurulum 

Soon Motor Direkt olarak seksiyonel kapının şaftına bağlan


Spin Buskit Motor

10,5 M2 Seksiyonel Garaj Kapılar İçin Motor : 3 Versiyon Kit

Kuruluma hazır 3 metre tek parça konsollu, Bluebus fotosel sistemli spin21kce

Kuruluma hazır 4m (3


Spido & Spider Motor

Spido 10,2 m2 .seksiyonel garaj kapıları için Spider 12,5 m2 Seksiyonel garaj kapıları için motor.

Spider kurulumu hazır 3m (1mx3) 3 parça zincirli konsollu 


Garaj Kapısı Motorları

Garaj Kapısı Motorları

Kapı denildiğinde insanın aklına çok fazla bir durum gelmez kapılar istenmeyen kötü niyetli insanları dışarıda tutmak için tasarlanmış sağlam mekanizmalar olarak bilinirler. Bu çok doğal bir çok insanın aklına sadece bu gelir. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde artık durum çok daha değişti basit bir mekanizma olan kapı bile artık ısı yalıtımı yapabiliyor. Artık kapınıza eklediğiniz bir motor sayesinde kapınız kendi kendini açıp kapatabiliyor ve bunu bir kumanda yardımıyla siz kapınızın yanında olmasınız da yapabiliyor. Nice firması işte bu kapı motorlarını üreten firmalardan birisidir. Ürettiği ürünler alanında en çok satan ürünler olmaktadır ki bu durum nice firmasının son derece tanınan ve güvenilen bir firma olmasından kaynaklı bir durumdur.

Fakat ürettiği ürünlerin çok satmasını sadece nice firmasının çok tanınması ve güvenilmesi sebebine bağlarsak yanılmış oluruz. Nice firması ürünlerini son teknoloji ürünler olarak tasarlar ve bu şekilde insanların beğenisine sunar bu yüzden de ürünleri altında nice firmasının imzası bulunmasa bile çok satan ürünler olurlar. 

Nice garaj kapısı motoru  Kurulumu oldukça kolaydır ve çalışma sürekliliği oldukça iyidir. Bunun yanında çok anormal sıcaklık değerleri altında bile çalışmasını sürdürebilir ki bu değerler artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında değişen değerlerdir.