SD Motor

Seksiyonel kapılar için 230 VAC monofaze ve 380 VAC trifaze, 600 KG a kadar olan, Mekanik ve Elektronik limit switchli motor.

Kolay Kurulum 

Motor


Nice RD Motor

Endüstriyel kepenkler için krank mekanizmalı elektronik limit switchli, fren mekanizmalı, paraşüt özellikli elektromekanik motorlar.

Basit Kurulum 


Nice HDF / HDFI Motor

Hızlı PVC kapılar için elektromekanik motorlar, Entegre inventörlü veya inventörsüz elektronik limit veya Mekanik limit switchli, Krank mekanizmalı, Fren mekanizmalı


Endüstriyel Kapı Motorları

Endüstriyel Kapı Motorları

Nice motor güvencesiyle hizmete sunulmuş tüm ürünlerin kalite ve şıklığını bahsetmeden önce tüm müşterilerimizin niçin diğer markalar yerine Nice Motor’larını tercih ettiği konusuna değinelim istedik.

Nice Motor ürünleri, aksesuarları, kit ürünler seti, ve yedek parça çeşitlerine sorunsuzca tam da vaktinde ulaşma imkanı ve diğer motor markalarından ayıran diğer özellik ise de kurulumunun gayet basit olmasıdır. Kullanış bakımından müşterilerimizin hiç zorlanmadan kısa zamanda uyum sağlayarak deneyim elde etmesidir. Nice Motorlarının kalitesinden asla ödün vermeden yıllara meydan okuyan güvenlikli kullanımı ile de diğer markalardan ayrılmaktadır. Nice Türkiye firması müşterinin kapılarını otomatikleştirmek ve açık girişlerinizi kapatabilmek amacıyla kapılarınıza motor üretimi yapmaktadır.  Nice motor çeşitlerinden bahçe kapısı motoru, garaj kapısı motoru, seksiyonel kapı motoru, yana kayar kapı motoru, dairesel (kanatlı) kapı motoru, kepenk motoru, yada endüstriyel kapı motoru üretimleri gerçekleştirmektedir. Yapınıza uygun motor seçenekleri ile birlikte her motor set ürünü yanında emniyet fotoseli, otomatik kapı motorunuza uyumlu kumanda ve flaşör ile birlikte satışa sunulmaktadır.

Nice motorları yıllara meydan okuyan tasarımları ve estetik duruşları ile Türkiye’nin ilk tercih edilen otomatik kapı motoru markasıdır. 1996 yılından beri ülkemizde hizmet vermekte olan Nice firması Türkiye’nin 81 iline de hizmet verebilmektedir. Ayrıca Nice Motor Servis imkanlarından da faydalanabilmek için bizlere ulaşmanız bir telefon kadar uzağınızda olacaktır.